Przejdź do treści

Agencja celna z wieloletnim doświadczeniem

Nasza agencja działa przy urzędzie celnym w Lesznie od 1998 roku. Od samego początku działalności skupialiśmy się na usługach celnych, co pozwoliło nam na zdobycie wieloletniego doświadczenia dzięki któremu doskonale znamy przepisy prawa celnego i wiemy, jak efektywnie pomóc przedsiębiorcom w obsłudze celnej.

Agencja celna NOTOM oferuje profesjonalne usługi celne, w tym odprawy celne importowe i eksportowe, w Lesznie i całej Unii Europejskiej. Nasi klienci mogą liczyć na skrupulatne przygotowywanie wniosków celnych oraz na kompetentne doradztwo celne.

Usługi transportowe i spedycyjne

Od 2004 roku poszerzyliśmy naszą ofertę o usługi transportowe i spedycyjne. Dysponujemy różnymi środkami transportu, od 1,5 tony do 24 ton. Nasza flota jest ubezpieczona, co gwarantuje bezpieczeństwo przesyłek. Współpracujemy z wieloma firmami w kraju i Europie, dzięki czemu możemy zaoferować konkurencyjne ceny.

Agencja Celna Leszno

Nasi pracownicy to wyspecjalizowani i doświadczeni specjaliści, którzy zawsze służą pomocą i doradztwem w kwestiach związanych z transportem, odprawami celnymi oraz spedycją. Współpraca z nami przebiega bez problemów i w pełni profesjonalnie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług celnych, transportowych i spedycyjnych. Jesteśmy agencją celną, na którą można liczyć!

NOTOM-BUS - Twoja wypożyczalnia busów osobowych

Wśród bogatej oferty naszych usług znajdziesz również wypożyczalnie samochodów 8 lub 9 osobowych klasy premium. Naszym celem było stworzenie oferty, która zadowoli wymagających Klientów, dlatego w naszej wypożyczalni znajdziesz tylko nowoczesne i wysokiej jakości pojazdy. Każdy z samochodów dostępnych do wynajęcia jest objęty pełnym pakietem ubezpieczeń, w tym OC, AC, NW oraz Assistance na terenie Polski i Europy, co zapewni Ci bezpieczeństwo i satysfakcję.